“Je dashuruar me personin e gabuar”, Fifi reagon pasi i dolën të “palarat” (FOTO LAJM)

Fifi është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë pëlqen të bashkëbisedojë me fansat.

Së fundmi, e vetëkarantinuar në shtëpinë e saj, ajo ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të shumta nga fansat dhe disa prej tyre ishin kuriozë për jetën private të këngëtares.

Postimi i saj i fundit ku i tregonte personit të zemrës se nuk hiqte dorë lehtë bëri xhiron e rrjetit, pasi Fifi e kishte etiketuar personin misterioz në postim.

Madje një fans i shkruante Fifit se është dashurua me personin e gabuar.

“A je dashuri me njeriun e gabuar” të cilës Fifi iu përgjigj: “Jo jam dashuruar me të duhurin në kohën e gabuar”.


Shtuar 16.05.2020 09:38