Harruan koronavirusin, të rinjtë shqiptarë dynden në jetën e natës (FOTO LAJM)

Të rinjtë po konsiderohen nga mjekët si rreziku i këtyre ditëve për përhapjen e COVID-19.

Fjalët e mjekëve duket se i mbështet edhe jeta e natës pasi askush nuk po njeh frikën para “tërbimit” këto ditë të nxheta vera.

Në fotogalerinë e mësipërme do të shikoni fotot që publikojnë vetë baret për të ftuar dhe joshur klient të tjerë, por duket qartë mos respektimi i rregullave të vendosura nga Ministria e Shëndetësisë./albeu.com/


Shtuar 10.07.2020 14:19