Habit ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj: Bashkë në karantinë do shkaktonim tërmet (FOTO LAJM)

Siç ka treguar edhe më herët, aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me babain e vajzës së saj, Aleksandër Varfaj.

Dyshja u nda me mirëkuptim dhe kanë mbetur miq me njëri-tjetrin, ndërsa pas fillimit të vitit 2020, Rudina bëri publike lidhjen e saj të re me Mark Frrokun.

Këto ngjarje të jetës së saj kanë bërë bujë të madhe në media dhe vazhdojnë të ngjallin kuriozitet tek publiku.

Të shumtë janë ndjekësit që e kanë pyetur Rudinën në InstaStory për ish-partnerin e saj.

Dikush i shkruan me humor nëse Aleksi ia këndon asaj vargjet e këngës “O Rudina ti pse më le?”

Aktorja e ka marrë me sportivitet këtë pyetje, duke kthyer me humor edhe një përgjigje:

“Aleksi ka shpëtuar! Ku durohem unë”- shkruan ajo shoqëruar me emoji duke qeshur, ndërsa etiketon edhe ish-partnerin e saj në postim.

Ndërkohë që nuk ka munguar as përgjigja e Aleksit, i cili ka thënë se në rast se ata do të kishin qenë bashkë në këtë periudhë karantine, mesiguri që do të ishte shkaktuar tërmet


Shtuar 20.03.2020 07:45