Feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush Tuna (FOTO LAJM)

Këngëtarja Tuna sot feton ditëlindjen.

Shumë prej jush me siguri jeni kurioz për moshën e saj pasi ajo ka shumë vite që performon në skenat shqiptare dhe është përsëri në super formë.

Këngëtarja mbush sot 35 vjeç.

Të shumtë kanë qenë miqtë dhe koleg që e kanë uruar publikisht Tunën e cila i ka shpërndarë urimet në profilin e saj në Instagram./albeu.com/


Shtuar 14.07.2020 09:04