“E sigurt që është hit”, bashkëpunimi i rradhës i Fifit është sukses i garantuar (FOTO LAJM)

Fifi e ka siguruar edhe një tjetër bashkëpunim hit me një emër të njohur të muzikës shqiptare.

Pas Young Zerkës, ajo është bërë bashkë me këngëtarin Ermal Fejzullahu dhe lajmin e ka dhënë vetë në një bashkëbisedim virtual me ndjekësit në Instagram.

E pyetur se kur do të publikohet hiti i radhës, ajo dha përgjigjen e papritur:

“Hiti i radhës që e di sigurt që osht Hit del n’tetor. A po kusho Ermal Fejzullahu”.


Shtuar 4.08.2020 12:25