E kishit vënë re dhe ju?! Eni Çobani është sozia e këngëtares me famë botërore (FOTO LAJM)

Eni Çobani është një nga juristet më të njohura në vend, e cila është dhe tepër aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria, puna, fundjavat me familjen apo edhe shprehje të bukura me të cilat shoqëron postimet.

Së fundmi, ajo ka ndarë një koazh ku përkrahë saj është endosur ikona e muzikës Adele.

“Një fytyrë e buzëqeshur është një fytyrë e bukur. Një zemër e buzeqëshur është një zemër e lumtur.Thone qe ngjajme une i pelqej zerin por per pamjen e vleresoni ju.Adele do takohemi nje dite me siguri🥰🥰”- shkruan juristja.


Shtuar 11.06.2020 20:13