“Do ketë të tjera surpriza”, Ledri Vula ka disa fjalë për ndjekësit pas publikimit të këngës së fundit (FOTO LAJM)

Reperi mjaft i dashur nga publiku Ledri Vula mbrëmjen e djeshme ka publikuar projektin e parë me videoklip 360 shkallë.

Kënga e re titullohet ‘Piano rap’, diçka e re që publiku shqiptar nuk ka parë deri tani.

Pas publikimit të këngës Ledri shkruan në llogarinë e tij në Instagram:

#PianoRap e gjeni ne te gjitha platformat digjitale audio si dhe me video ne #YouTube 360° . E vecanta e ketij projekti eshte se ne secilen pajisje teknologjike qe e shikoni, do te keni eksperience tjeter. Verzioni per Telefon, ai per Kompjuter si dhe verzioni per Televizion, jane vetem 3 nga mundesite e shumta per me perjetu kete projekt qe ju mbetet ju per me eksploru. E per eksperiencen me te vecante, do te kete surpriza shume shpejte.

Falemnderim i madh per ata qe kane punu se bashku me mu ne kete projekt, t’u fillu prej instumentalit te kanges Butrint Bucinca & @dujamusic e t’u e finalizu me kete video @elenakelmendi @leeberishax @granitbytyqië qe ka rezultu si projekt shume i vecante. Besoj qe mundeni me e gjete secili prej jush veten mes shkronjash. 1Love , Ledri.


Shtuar 2.02.2020 08:34