Konferencë për shtyp nga VV dhe LDK

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës kanë paralajmëruar konferencë për media në orën 9:30.

Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësi i LVV-së, Arlind Manxhuka:

“Ne hollin e Kuvendit, ne 9:30, mbahet konference per media. Ftojme mediat ta percjellin!”


Shtuar 2.02.2020 08:30