“Babën ministër, dajën deputet”, Genc Prelvukaj godet fëmijët e zyrtarëve me këngën e re (VIDEO)

“Kanga godet mashkujt e paedukate e te pakulture, femije apo te aferm te zyrtareve shteterore, biznesmeneve, trafikanteve dhe secilit te pasuruar paligjshem, qe na irritojne me idiotesine e tyre cdo dite”, ishte ky paralajmërimi për këngën e re të Genc Prevlukaj që tani është publikuar.

“Babën ministër, dajën deputet. Lek i jep familja që vjedh nëpër tendera”, janë disa prej vargjeve të këngës më të fundit të Gencit, “Lek i madh”./albeu.com/


Shtuar 10.07.2020 11:39