Arben Derhemi fotografohet nga shtrati i spitalit, si është gjendja e aktorit (FOTO LAJM)

Arben Derhemi është aktori i mirënjohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun.

Por kohëve të fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet. Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur së fundmi aktori në llogarinë e tij në Instagram, ku ka publikuar një foto nga shtrati i spitalit duke na lajmëruar se tani gjithçka ka kaluar dhe ai famirësisht është mirë.

Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.


Shtuar 27.02.2020 10:57