Arbana Osmani në pritje të ëmbël? Detajet e njëpasnjëshme që venë në dyshim shtatëzaninë (FOTO LAJM)

Moderatorja Arbana Osmani prej kohësh po shijon publikisht romancëbn e re me regjisorin Eduart Grishajn.

Ata duken kaq të lumtur së bashku saqë nga ndjekësit lindin dyshime se ccifti mund të jetë në pritje të fëmijës së parë.

Në puntatën e kaluar të “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani u shfaq me një kombinim fantastik “e gjelbër tërfili-magenta” nga Elisabetta Franchi dhe fill pas kësaj filluan dyshimet.

Së pari, në pjesën më të madhe të kohës, regjia (nën drejtimin e Eduartit) kujdeset që moderatorja të ketë përgjithësisht një plan bust.

Arbana mban gjatë gjithë kohës skaletën përpara barkut, edhe kur qëndron ulur.

Në ato pak raste kur kamera nxjerr në pah barkun e moderatores, vihet re një rrumbullakosje e lehtë.

Anabel.al kontaktoi me Arbanën, e cila u shpreh se “është fundi shumë i ngushtë


Shtuar 8.03.2020 13:18