Erdhi koha e sandaleve, 4 trendet që do t’i shohim shpesh në verën e 2020-s (FOTO LAJM)

Vetëm se kemi qëndruar pjesën më të madhe të kohës në shtëpi, ose në ballkon nuk do të thotë se nuk është koha për të menduar për trendet e verës.

Sandalet janë ato që do të na nevojiten më së shumti tashmw qw gjwrat po i rikthehen normalitetit , kështu që është koha të shihni tendencat më të mëdha të vitit.

Who What Wear ka përzgjedhur 4 modele mjaft të këndshme që vishen në përditshmëri dhe jo vetëm. Në përgjithësi mbizotërojnë modelet e thjeshta në verën e 2020-s.

Për më tepër hidhuni një sy 4 trendeve të sandaleve më lart.


Shtuar 2.06.2020 13:36