Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta, ka ndarë pak kohe me pare me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të.

Me mall, ajo ka kujtuar kohën kur ishte ende një vajzë e vogël, vetëm 18 vjeç, e cila sapo i ishte futur botës së televizionit dhe kishte realizuar setin e parë artistik me fotografin Fadil Berisha.

Asokohe, ajo ishte gjithashtu bjonde dhe shumë elegante.

“18 vjeç, seti i parë artistik”- ka shkruar këngëtarja krahas postimit ku etiketon fotografin.

Po ju e mbani mend Rezartën në fillimet e saj?


Shtuar 25.08.2020 10:36