Të rinjtë shqiptarë nuk duan t’ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)

Ditën e sotme reperi i dashur Ledri Vula mblodhi rreth vetes fansa të shumtë, që festuan nën tingujt e muzikës duke harruar pandeminë siç po shohim të ndodhë shpesh.

View this post on Instagram

🥳

A post shared by Ⓛ.Ⓥ❣️ (@gucci.ledri) on


Ashtu si në koncertin e Dafines edhe të Ledri është vënë re se mungonte distancimi social dhe mbajtja e maskave, në një kohë kur ekspertët po bëjnë thirrje që vënia e maskave të bëhet e detyrueshme me ligj.

Mirëpo, atmosfera në koncerte, ndonëse në ambiente të hapura, duket larg asaj që parashikohej kur u mor vendimi për hapjen e bareve.

Në një kohë kur numri i të infektuarve po rritet me shpejtësi është shumë e rëndësishme që të rritet.


Shtuar 12.07.2020 21:24