“Pse nuk shkove në Reçak?”, komentuesit vënë me shpatulla pas muri Ramën

Kryeministri Edi Rama aktualisht është në një video LIVE në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

Teksa flet sëbashku me Komisionerin për Zgjerim të BE-së, Olivér Várhelyi Rama shkruan se ky takim po zhvillohet për hapat e përbashkët dhe ecurinë e mëtejshme të procesit të integrimit europian raporton albeu.com.

Por komentuesit janë të prekur pas injorimit që Rama i ka bërë përvjetorit të masakrës së Reçakut dhe të gjithë i bëjnë një pyetje.

-Pse nuk shkove në Reçak?

Duket se marrëdhënia e Ramës me Vuçiç, i shqetëson vërtet shqiptarët dhe sidomos një ditë pasi Rama paditi Haradinajn për shpifje. /albeu.com/


Shtuar 16.01.2020 10:02