Pronari nuk i dha rrogën, shqiptari ja bën Benzin luksoz rrafsh me tokën (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Zvicër ku një shqiptar ka vendosur t’i kundërpërgjigjet shefit të tij në formën më të guximshme.

Shqiptari identiteti i të cilët nuk bëhet i ditur, ka vendosur t’i bëjë makinën “njësh” me tokën, pasi ky i fundit nuk id ha rrogën.

Siç shihet edhe në video e cila ka “marrë dhenë” në internet, shqiptari ka marrë një bulldozer gjigand dhe ka shkatërruar krejtësisht ‘Mercedesin’ e shefit të tij.


Shtuar 6.10.2020 13:50