Mbërrin në spitalin e Beratit një 44 vjeçar me plagë të shumta në qafë, do niset drejt Traumës

Një 44-vjeçar nga Berati është transportuar me urgjencë drejt spitalit pasi ka marrë plagë në qafë.

Mësohet se 44-vjeçari është identifikuar si Arjan Nikita, ndërsa po merr trajtim në repartin e terapisë intesive, dhe pritet të dërgohet te spitali i Traumës pasi ndohet në gjendje kritike për jetën.

Ende nuk ka një version të policisë në lidhje me ngjarjen.


Shtuar 17.06.2020 12:19