Maskat dhunojnë të moshuarin, i grabisin gjithçka kishte

Gjatë mbrëmjes së djeshme, maskat kanë dhunuar dhe grabitur një të moshuar në Memaliaj.

Grabitësit kanë hyrë me dhunë në shtëpinë e 80 vjeçarit Hiqmet Ramadani, ku kanë vjedhur një shume prej 1 200 000 lekësh të reja.

I moshuarin mësohet se jetonte vetëm në shtëpi. Ai është shoqëruar në spital për ndihme mjekesore më të specializuar.


Shtuar 5.01.2020 09:54