Lojtari shqiptar nuk i frikësohet koronavirusit, zyrtarizohet në Kinë

Sot është dita e fundit e merkatos në shumë prej kampionateve më në zë në Europë dhe jo vetëm.

Klubet po tentojnë që të bëjnë goditjet e fundit, ku lëvizjet big thuajse kanë përfunduar por, nuk përjashtohet ndonjë surprizë në orët e fundit.

Kina është përfshirë ditët e fundit nga koronavirusi, ku OBSH ka shpallur edhe emergjencë shëndetësore në të gjithë botën ditën e djeshme.

Por kjo gjë nuk e ka frikësuar Blerim Xhemailin që ka vendosur të largohet nga Bolognia për tek ekipi kinez i Shenzhen.


Shtuar 31.01.2020 19:46