I ngeli në dorë teksa kryenin marrëdhënie s*ksuale, vdekja e të moshuarit hedh dritë në rrjetin e prostitucionit

Një grua në Gjirokastër është ndaluar pasi punonte në lokalin në Gjirokastër ku dje humbi jetën një i moshuar gjatë aktit seksual.

Ashtu sikundër kemi raportuar dhe gjatë ditës së djeshme, i moshuar ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardak dhe në trup nuk i janë gjetur shenja dhune.

Mësohet se lokali është në pronësi të shtetases me inicialet M.Z., dhe dyshohet të jetë kthyer në një ambjent prostitucioni. Gruaja pritet të përballet me akuzën për Gjirokastër për veprën penale mbajtja e lokaleve për prostitucion” dhe “ushtrim prostitucioni”.


Shtuar 23.06.2020 07:09