Foto nudo dhe puthje në buzë me të ëmën, vajza e Ornela Mutit s’njeh asnjë limit (FOTO LAJM)

Vajza e aktores së njohur italiane, Ornela Muti, Naike Rivelli njihet sii një nga femrat që njeh tabu, pasi herë pas here ajo poston foto provokuese, por edhe nudo.

Gjithashtu edhe këtë herë Naike nuk ka nguruar të publikojë disa foto nudo në llogarinë e saj në Instagram, foto të cilat po bëjnë xhiron e rrjetit .

Këto foto të nxehta janë të pritshme nga vajza e aktores italiane, pasi ajo shpesh here poston foto të tilla. Në fotot e fundit ajo ka ekspozuar pjesët intime të trupit të saj pa asnjë kompleks.


Shtuar 19.09.2020 08:53