Vetëm 6 raste të reja, sa ka shkuar numri i të infektuarve në vend

Ka shkuar ne 856 numri i te prekurve me koronavirus në vendin tone, me 6 raste te reja, saktesisht tre raste ne Tirane dhe 3 ne Kruje.

Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit.


Shtuar 9.05.2020 09:03