E dashura e Dybalas kërcim “hot”, ylli i Juventusit nuk mund t’i rezistojë aktores (VIDEO)

Oriana Sabatini, e dashura Paulo Dybalas përdor çdo mundësi për të ndarë video në rrjetet sociale duke treguar anën delikate të yllit të Juventus, shkruan Albeu.com.

Në videon e fundit argjentinasi nuk mund t’i rezistonte lëvizjeve të saj dhe filloi të vallëzonte përkrah saj.

Dybala u njoh me aktoren 22-vjeçare menjëherë pas Kupës së Botës 2018 në Rusi.


Shtuar 1.03.2020 20:48