Postimi prekës i Muriqit për tifozët e Fenerbahce (FOTO LAJM)

Vedat Muriqi tani dhe zyrtarisht është futbollisti më i ri i Lazios.

Sulmuesi Dardam ka firmosur kontratë për shumën 17.5 milionë euro, plus bonuse shtesë.

Ai përmes një postimi në Instagram ka treguar gjërë e gjatë se si ka kaluar te klubi turk, dhe në fund falënderon tifozët që i quan ai të mëdhënj.

View this post on Instagram

Postimi prekës i Muriqit për tifozët e Fenerbahce.

A post shared by Albeu Sport 🇦🇱 🇽🇰 🇲🇰 (@sportalbeu) on


Shtuar 15.09.2020 16:51