Pacolli e Thaçi vizitojnë Metën në Shqipëri

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli kanë qenë në vizitë tek presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

Këtë e ka bërë të ditur vet presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

“Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si Presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese”, shkruan Meta.


Shtuar 9.07.2020 15:56