I foli me fjalë banale, Dijonisi i kërkon falje Baby G

Gjatë natën Dijonisi dhe Baby G debatuan së bashku sepse këngëtarja ishte duke folur në dhomën e gjumit dhe kjo e acaroi influencerin.

Ai ka përdorur një fjalor aspak etik, i cili ka bërë dhe xhiron e rrjetit.

Por sot Dijonisi më pas i ka kërkuar falje Baby G duke u shprehur se ishte përgjumëm dhe i vjen shumë keq për mënyrën sesi reagoi.

Më pas dyshja i rregulluan problemet e tyre dhe u përqafuan me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda:

Dijonisi: Të kërkoj falje 500 mijë herë, isha i nervozuar dhe në gjumë.

Baby G: Nuk e prisja prej teje.

Dijonisi: Të kërkoj falje 500 herë, isha i acaruar dhe reagova në atë mënyrë.

Çiljeta: Përqafohuni tani të dy.

Dijonisi: Unë të kam shoqe, të dua shumë dhe të kërkoj falje.


Shtuar 7.04.2024 20:25