Ylli televiziv “çmend” 3 milion ndjekësit me poza provokuese (FOTO LAJM)

Ajo ka qenë duke i argëtuar vazhdimisht ndjekësit e saj gjatë karantinës për shkak të koronavirusit.

Dhe ylli i “Geordie Shore”, Chloe Ferry vazhdon të tregojë format e saj të bollshme, duke publikuar foto në Instagram.

Ylli televiziv vjen me foto mjaft provokuese teksa pozon me të brendshme.


Shtuar 26.08.2020 11:27