Veshur në “dollar” dhe me poza provokuese, si po i ecën Trejsit në Amerikë (FOTO LAJM)

Trejsi Sejdini ka lëvizur në Amerikë, ku po merret me karrierën e saj si modele.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shihet e veshur me një bluzë me dollarë.

Kjo veshje e tregon shumë joshëse dhe provokuese. Por ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen është mbishkrimi i fotos!

“Nuk e takova kurrë një dollar që nuk më pëlqeu”, ka shkruar Trejsi , ku na ka lënë të nëkuptojmë se i paska mjaft mirë punët me dollarët.


Shtuar 24.06.2020 10:47