Abuzuan me vajzën me probleme mendore, burg për dy vëllezërit kuksianë

Gjykata vendosi masën arrest me burg për dy vëllezërit, të akuzuar për përdhunimin e një 20 vjeçare me probleme mendore dhe fizike nga Kosova.

Ditën e hënë policia arrestoi dy vëllezërit, 31 dhe 24 vjeç, u arrestuan pasi dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me 20-vjeçaren.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Lojme, Kukës.


Shtuar 24.06.2020 10:54