Vëllezërit Veshaj festojnë ditëlindjen, Jonida u bën urimin më special (FOTO LAJM)

Vëllezërit Veshaj kanë qënë prej kohësh mjaft të komentuar në media dhe lidhja e tyre me vajzat e njohura të ekranit i ka bërë të dëgjohen edhe më shumë.

Sot binjakët festojnë ditëlindjen dhe Jonida ka bërë një urim publik në mesnatë për partnerin e saj dhe kunatin.

Me një video teksa vëllezërit përqafohen Jonda shkruan:

“Dashuri u bëfshi edhe 100 dhe qofshi përherë bashkë e të lumtur kështu si sot.”/albeu.com/


Shtuar 1.09.2020 07:18