Surprizojnë fansat për ditëlindjen e saj, Stresi dhe Keisi janë bashkë (FOTO LAJM)

Janë komentuar pafund në rrjet nga fansat dhe media.

Ndarja e Stresit me Keisin nuk u prit fare mirë për publikn dhe të gjithë pritën një rikthim të çiftit.

Reperi dhe e dashura e tij që pas ndarjes nuk kan ndalur së publikuara foto dhe postime të cilat lidhen më njëri tjetrin duke mbajtur fansat me shpresën se do ti shohim shumë shpejt bashkë.

Dhe dita erdhi, në ditëlindjen e Keisit Stresi i bën surprizën e ukur fansave ku ka publikuar një foto krah të dashurës së tij duke i bërë urimin për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindje”, shkruan reperi duke e shoqëruar me kurorën e mbretëreshës për Keisin./albeu.com


Shtuar 11.02.2020 09:22