S’do ta besoni kurrë, Robert Berisha feston ditëlindjen dhe gjejeni sa vjeç bën (FOTO LAJM)

Që prej martesës me Norën, Robert Berisha është kthyer në një personazh shumë të përflour në media.

Këngëtari bëri shumë bujë kur deklaroi publikisht ndarjen e tij me Nora Istrefin me të cilën ka dhe një vajzë, e që prej deklaratës çdo lëvizje e tij përbën lajm.

Sot Roberti feston ditëlindjen dhe mbush plot 43 vjeç.

Duket e pabesueshme, por këngëtari ka lindur më 28 janar të vitit 1977 dhe i urojmë edhe 100 të tjera./albeu.com


Shtuar 28.01.2020 13:15