Rrjeti shpërtheu pas zyrtarizimit të lidhjes me Frrokun, Rudina bën veprimin e papritur (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj ka lënë pas divorcin nga martesa e parë, dhe tashmë është zyrtare.

Pas thashethemeve në median rozë për një lidhje të saj me ish-deputetin Mark Frroku, Rudina ka sqaruar së fundmi cdo lloj dyshimi!

Me anë të një postimi në Instagram, moderatorja shumë e dashur për shqiptarët ka pranuar që është në një lidhje romantike me Mark Frrokun, shkruan Albeu.com.

Por fill pas publikimi te fotove rrjeti shpërtheu në komente urimi dhe patjetër nuk munguan komentet thumbuese për moderatoren që duket se e kanë bezdisur disi.

Rudina Dembacaj ka mbylluar komentet në postimin me Mark Frrokun dhe tani ndjekësit mund të shijojnë thjesht fotot e çiftit./albeu.com


Shtuar 7.01.2020 08:09