Oscar 2020, si u veshën Vip-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM)

Gjithçka rrotullohet rreth “Oscar”-it!

Pas mbrëmjes së madhe tashmë debatet flasin rreth faktit se kush shkëlqeu në tapetin e kuq dhe kush e humbi “shënjestrën”.

Pati nga ato të famshme, fustani i të cilave nuk ishte jashtë modës, por ishte i zgjedhur në vendin e gabuar, megjithëtë shkëlqimi nuk ka munguar as këtë vit.

Më lart po ju tregojmë disa nga veshjet më të mira dhe ato më pak të mira të tapëtit të kuq.


Shtuar 10.02.2020 10:12