Nuk shkoi në Amerikë për modeling, Kejvinën do ta shohim së shpejti në Hollywood? (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella prej kohësh ndodhet në Amerikë ku është përfolur në media se modelja po zhvillon profesionin e saj larg Shqipërisë.

Por në një video live ditën e sotme në Instagram modelja ka zbuluar se është atje për tjetër gjë.

Kejvina po zhvillon një kurs intensiv aktrimi në Amerikë i cili zgjat 8 javë dhe me shaka ajo është shprehur se do ta shohim në Hollyëood./albeu.com/


Shtuar 21.04.2020 20:51