Noizy jep lajmin e ëmbël: Është djalë (FOTO LAJM)

Me shumë mundësi të gjithë e njihni mbesën e vogël të Noizyt, pasi reperi publikon shumë shpesh momente me vajzën e motrës së tij duke treguar marrdhëniet shumë të ngushta.

Por reperi ka ndarë sot me ndjekësit lajmin e ëmbël se është bër dajë për herë të dytë, por këtë herë me një nip, shkruan Albeu.com.

“Daja për herë të dytë”, shkruan Noizy ndërkoh që zbulon edhe buqetën e madhe me lule blu dhe ëmbëlsira duke treguar njëkohësisht edhe gjinin e bebit.

Kujtojmë se reperi është babi i një vajze 14 vjeçare të quajtur Leandra./albeu.com/

Shtuar 3.03.2020 09:15