Në mënyrën më sensuale, Rita Ora zhvishet për revistën e njohur (FOTO LAJM)

Rita Ora së fundmi ka pozuar për revistën e njohur Love.

Këngëtarja ka zgjedhur formën më sensuale, duke veshur një fustan mini të bardhë i cili nuk i le vend imagjinatës.

29 vjeçarja ka shkëlqyer duke marrë pafund “like” dhe komplimenta./albeu.com


Shtuar 31.01.2020 13:14