Mohoi ndërhyrjet në fytyrë, doktoresha ruse nxjerr përsëri “zbuluar” Arbenitën (FOTO LAJM)

Disa foto “Para dhe Pas”, të publikuara nga një doktoresh në një klinikë ruse bën xhiron e rrjetit dia muaj më parë ku dukeshin qartë ndërhyrjet estetike të Arbenitës në fytyrë,

Nga pamjet, tregohej se e dashura e Feros kishte kryer një ndërhyrje me fillers (mbushës) në hundë, drejtim nofulle, si dhe kishte realizuar trendin më të ri të kozmetikës, “Sytë dhelpër”.

Në atë kohë modelja reagoi e revoltuar, duke u shprehur se ishte lodhur nga shpifjet e shumta për të.

Por së fundmi, ndryshe është përgjigjur doktoresha e klinikës në Rusi, e cila është pyetur posaçërisht për Arbenita Ismajlin në pyetjet e saj në InstaStory.

“A publikon foto të ndonjë personi që s’ka qenë në klinikën tënde? Arbenita Ismajli thotë që fotot e saj janë shpifje.”

“Unë nuk publikoj foto të pavërteta, vetëm foto të punës time.”- është përgjigjia e saj. Tani presim se si do reagojë sërish Arbenita.


Shtuar 9.09.2020 12:47