“Me teze Angelën”, Bes Kallaku takon Merkel dhe Trump (FOTO LAJM)

Aktori i njohur Bes Kallaku nuk ndalon së bëri batuta në rrjetin social Instagram.

Dhe së fundmi ai i është rikthyer sërish lojës së photoshop-it duke vendosur veten e tij në krah të figura të njohura kombëtare.

Besi ka publikuar dy foto ku në njerën shfaqet në një tavolinë me presidentin e Amerikës Donald Trump dhe në foton tjetër me kancelaren gjermane Angela Merkel.

“Me teze Angelen”, shkruan ai në krahas fotos duke shkaktuar humor e komente të shumta nga ndjekësit e tij.


Shtuar 9.01.2020 09:37