Kosovë – Suedi, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Kosova dhe Suedia do të përballen sot me fillim nga ora 15:45 në Katar.

Suedia publikoi shumë më herët formacionin startues, çka ishte një befasi.

Në anën tjetër, tash Bernard Challandes ka publikuar formacionin startues, i cili ka baën në Superligën e Kosovës.

Pritet që të gjithë futbollistët e Kosovës të shijojnë këtë ndeshje.


Shtuar 12.01.2020 14:22