I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM)

Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për nje dashuri perrallash ku ‘ata jetojne te lumtur pergjithmone’.

Vjen një moment ku me gjithë ngjyrat që ka një martesë apo marrëdhënie dashurie qe eshte ndertuar vite apo dekada me radhe nuk funksionon me. Zgjidhja me e mire e nje rasti te tille eshte ndarja.

Shumë prej vajzave te njohura te ekranit kane lene pas nje martese apo marrdhenie duke u perballur me divorcin. Vajzat e showbiz-it kane vazhduar jeten me nje dashuri te re, partner te ri.

Per koncidence, zhgënjimi duket se i hodhi Jonida Maliqin, Arbana Osmanin, Bora Zemanin, Teuta Krasniqin, apo edhe Dua Lipën në krahët e meshkujve të cilet janë vite më të rinj se ato.


Shtuar 26.07.2020 07:18