I hyjnë në shtëpi për t’i vjedhur, grabitësit vrasin reperin e njohur (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Pop Smoke është qëlluar për vdekje në mengjesin e së mërkurës nga disa grabitës që i kishin hyrë në shtëpi për t’i vjedhur.

Ai ndodhej në një shtëpi me qira në Hollyëood Hills, ku në orën 4:30 të mëngjesit dy burra të maskuar hynë brenda.

20-vjeçari u dërgua menjëherë në spital, por nuk i mbijetoi plagëve që kishte marrë dhe ndërroi jetë.

Grabitësit nuk janë kapur end edhe nuk dihet nëse Pop Smoke i njihte ata apo jo. Ai qëndronte tek shtëpia e bashkëshortit të Teddu Mellencamo, Edëin Arroyave në Los Angelos të cilën e kishte marrë me qira.


Shtuar 21.02.2020 09:40