Habit Miss Bumbum, bën tatuazh portretin e Messi-t në vendin intim (FOTO LAJM)

Suzy Cortez, modelja braziliane e “Playboy” u kurorëzua Miss BumBum World 2019, duke u cilësuar si vajza me të pasmet më të bukura në botë.

Prej vitesh, Cortez ka treguar se është fanse e flaktë e klubit të futbollit ‘Barcelona’ si dhe e lojtarit të famshëm, Messi-t.

Madje, çmenduria e saj ka shkuar deri në atë pikë sa ka gdhendur në pjesën e poshtme të barkut portretin e Messi-t.

Kjo është një përmbushje e premtimit që Cortez bëri në një shfaqje televizive, për të nderuar lojtarin më të mirë në histori, siç ajo u shpreh.

Jo vetëm kaq, Miss BumBum ka edhe në të pasme një tatuazh të stemës së Barcelonës, si dhe emrin dhe numrin e bluzës së Messi-t.


Shtuar 15.01.2020 07:24