“Ditëlindja më speciale”, partneri i bën surprizën romantike Olta Gixharit (FOTO LAJM)

Ditëlindja e 34 e ka gjetur Olta Gixharin më bukur se kurrë, jashë Shqipërisë me partnerin dhe shtatzënë.

Pas fotove me barkun e rrumbullakosur, aktorja ka publikuar edhe urimin special të partnerit që nuk ja ka zbuluar ende identitetin.

“Jam njeriu më i lumtur me ty pranë. Të dua”, i shkruan partneri shoqëruar me trëndafila të kuq.

“Të dua shumë i shtrenjti im. Ditëlindja më speciale e të gjitha viteve.”, shkruan Olta në Instagram./albeu.com


Shtuar 9.07.2020 12:46