“Çdo ditë një skandal”, Loredana zbulon me pak fjalë çfarë pritet të sjellë projekti i fundit (FOTO LAJM)

Loredana është një nga reperet më të komentuara të momentit. Pasi rrëmbeu një tjetër trofe pak ditë më parë, ajo ka zbuluar se ditën e enjte në orën 23:59 do të publikojë projektin e radhës të titulluar ‘Frikë’.

“Çdo ditë një skandal. Për të gjithë ata në ‘youtube’ dhe gazetat, të enjten mund të fitoni sërish para”, ka shkruar artistja krah fotos së fundit bardhezi. Nuk dihet ende cila do të jetë fabula e këtij projekti, megjithatë fansat janë tepër kureshtarë pas deklaratës së fundit të saj.

Kujtojmë se gjithë këto kohë ajo është përfolur për një histori dashurie me reperin Zuma, raport të cilin nuk e ka pranuar ende publikisht.


Shtuar 3.03.2020 10:57