Bukuroshja Alessia Cattaneo: Forca Inter (FOTO LAJM)

Bukuroshja Alessia Cattaneo, shihet shpesh në tribunat e “San Siros” dhe tregon pasionin e saj për skuadrën e Interit.

Ajo është tfoze e flaktë e Interit dhe shpesh shkon në San Siro duke ndarë pasionin e saj për Nerazzurrët. /albeu.com/

Shtuar 18.01.2022 22:17