Ambasadorja Kim zbret sërish në terren, viziton për herë të dytë KZAZ 39

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka vizituar për herë të dytë KZAZ 39 te Muzeu Kombëtar.

Ajo ka inspektuar nga afër procesin e numërimit të votave dhe gjithashtu ka biseduar me komisionerët.

Ambasadorja nuk ka bërë asnjë koment për gazetarët, madje ka refuzuar të komentojë dhe dorëheqjen e Tom Doshit nga mandate i deputetit./albeu.com

 

Shtuar 26.04.2021 19:22