Ali Ahmeti nxjerr bllof Ziadin Selën: Dibra shkon në rreth të dytë (VIDEO)

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në press konferencë ka deklaruar fitore në shumë komuna dhe fitore që në raundin e parë.

Ai po ashtu ka nxjerrë bllof Ziadin Selën i cili pak para çastesh tha se Aleanca dhe Alternativa fitojnë me rreth të parë në Dibër, por Ali Ahmeti konfirmoi se Dibra shkon në raund të dytë.

Shtuar 17.10.2021 22:31