ZYRTARE/ Endri Çekiçi rikthehet në Superligën turke, firmos me ekipin e njohur (FOTO LAJM)

Pas aventurës me Ankaragucu, Endri Çekiçi është rikthyer sërish në superligën turke.

Pogradecari ka firmosur me ekipin e Konayspor.

Anësori përmes një njoftimi në Instagram shkroi:

“Jam shumë i lumtur të njoftoj se nga sot jam lojtar i Konyaspor! Dua të falënderoj Ankaragucu dhe të gjithë fansat e tyre për mbështetjen vitin e kaluar dhe i uroj fat të mirë”. /albeu.com/

View this post on Instagram

A post shared by Endri Çekiçi (@endricekici88)


Shtuar 29.07.2021 19:16