Zbulohet një sekret nga stadiumi i ri të Santiago Bernabeut (VIDEO)

Ka patur një zbulim në lidhje me Estadio Bernabeu-t të ri.

Stadiumi i ri i Real Madrid do të ketë një tjetër pamje totalisht. Më parë, janë publikuar pamje të ndryshme nga projekti i stadiumit por asnjëherë pamje të restorantit VIP.

Këto pamje të restorantit të klasit të lartë, janë publikuar në kanalin e Javier Carieta në Youtube. Ky sekret është publikuar nga ai ku pamjet në video janë 3D dhe duket restoranti spektakolar i klasit të lartë.

Restoranti VIP do të ketë një pamje panoramike nga fusha e lojës ku do të mund të shikohet ndeshja në mënyrën më të bukur të mundshme./ h.ll/albeu.com


Shtuar 24.12.2021 19:27